Makeup Bag

R O S E   +   N U D E S   F O R   S P R I N G

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami tym co jest w mojej kosmetyczce już od pewnego czasu. Oczywiście to nie są wszystkie kosmetyki, które tam przechowuję. Uwielbiam sięgać po swoje ulubione produkty, albo testować jakieś nowe, jednak od pewnego czasu wdrażam bardziej minimalistyczne podejście do życia. Zaczynając od mody, przez wnętrza aż po makijaż. Ja dosłownie mam za dużo rzeczy i zaczęło mnie to już trochę męczyć. Bycie bardziej minimalistycznym może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie wiosny. Zobaczmy zatem co znajduje się w mojej kosmetyczce:

//Today I want to share the bits that have been in my makeup bag for quite some time now. It's not that many products that I keep in there actually. I love reaching for my favorite products, or testing out new ones, but since some time I want to take more of a minimalist approach to my life. From fashion, interiors to my makeup. I literally just have too much stuff and it was starting to stress me out. Becoming more minimalist can be a good idea to start spring time. Let's see what's in my makeup bag:

Podkład / Foundation:

Maybelline Affinitone nr 17 (Rose Beige) - Nie jestem miłośniczką pełnego krycia. Ten podkład wcale nie daje uczucia ciężkości na cerze, nakładam go odrobinę na twarz i równomiernie rozcieram przy pomocy Beauty Blendera. Dzięki tej metodzie makijaż wygląda bardzo naturalnie i ma aksamitne wykończenie, które utrzymuje się przez cały dzień.

I'm not a lover of the full coverage foundation. This one doesn't feel at all heavy on the skin and I applying just a tiny bit to my face and blending out with Beauty Blender. With this method, it ends up looking natural, with a velvety finish that lasts all day.

​Korektor / Concealer

Maybelline Instant Anti Age Effect nr 01 (Light) - jest świetny pod oczy i także uwielbiam używać go jako moją bazę pod cienie do powiek.

It's great for under the eyes area, and I do really enjoy to apply it as my eyeshadow base.

Puder / Powder

Inglot Puder Prasowany Freedom System Round - używam do wykończenia, jak również do szybkich poprawek makijażu. Nadaje efekt aksamitnie gładkiej skóry.

I use it for finishing as well as for quick make-up fixes. It applies a velvety smooth skin effect.

Eyeshadow Trio

Makeup Store Shade Collection Gold - formuła cieni jest miękka i delikatna, a z tak neutralnymi kolorami można stworzyć prosty i łatwy codzienny makijaż oka.

The formula is soft and with such neutral colors you can create a simple and easy everyday eye make up.

​Pomadka / Lipstick 

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick nr 17 - wolę matowe pomadki zamiast błyszczyka, ponieważ ta zostaje na ustach prawie cały dzień, dopóki nie zjem czegoś tłustego. Ten kolor jest także bardzo neutralny i przypomina mój naturalny kolor ust, ale lepszy, wiesz co mam na myśli. :)

I prefer matte lipsticks than lip gloss for my casual makeup, because this one stay on my lips almost all day until I eat something oily. This color is also very neutral so it looks almost like my natural lip color, but better, you know what I mean. :)

A ta śliczna kosmetyczka, o którą często mnie pytacie, gdy pokazuję gdzieś na zdjęciach, czy Instastory pochodzi ze sklepu: Dresslily i kosztuje niecałe $9.

Polubienia

Komentarze

karolina
karolina,
Hej! Świetny post, jesteś naprawdę megaaa śliczna

obserwuje i zapraszam do mnie :
http://milentry-blog.blogspot.com
fromCarolinee
fromCarolinee,
Myślałam ostatnio nad zakupem podkłady z Maybelline jednak nie będzie chyba odpowiedni dla mojej cery. 😊
www.fromcarolinee.blogspot.com
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229