Header

BFGdansk , Blog Forum Gdańsk
BFGdansk , Blog Forum Gdańsk
BFGdansk , Blog Forum Gdańsk
BFGdansk , Blog Forum Gdańsk
Daniel Wellngton

Przez pierwsze kilka lat mojego bloga, nie brałam udziału w spotkaniach blogerskich, ponieważ nie miałam na tyle odwagi, żeby na nie uczęszczać. Od dwóch lat moja pewność siebie i odwaga do rozmów na temat mojego bloga wzrosła wraz z moją chęcią rozwijania pasji do blogowania. Już miałam okazję uczestniczyć w kilku takich eventach. W ostatni weekend wybrałam się na Blog Forum Gdańsk.

Takie wydarzenia blogowe są następnym krokiem na drodze do zaprezentowania siebie i swojego bloga, ale jest to również okazja do poznania nowych ludzi i nawiązywania nowych kontaktów. Jest naprawdę warto, ponieważ można uzyskać od nich duże wsparcie. Czy jest coś lepszego niż wspólne rady od ludzi tej samej branży?

Jeśli chodzi o ostatnie wydarzenie, na którym miałam okazję być - to było coś zupełnie innego od pozostałych eventów. Żadnych marek, żadnych prezentów, skupiało się to wyłącznie na rozwoju blogosfery. Było to coś w rodzaju warsztatów dla blogerów z doświadczonymi specjalistami. To była doskonała okazja, do tego, aby nauczyć się czegoś nowego i naprawdę to doceniam.

Jeśli chcecie, żebym podzieliła się z Wami niektórymi ciekawostkami, o których się dowiedziałem - dajcie mi znać, a ja przygotuję dla Was nowy post. Miłego weekendu! :)

// Blogging events were something I hadn't been for the first few years of my blog, because I didn't have the confidence to attend them. Since last two years my confidence to talk about my blog grew together with my want to develop my blogging passion. I've already attended a few. Last weekend I went to the Blog Forum Gdansk.

Such blog events are the next step to getting yourself and your blog noticed, but it's also an opportunity to meet new people and get new relations. It's worth because you can get a lot of support from them. Is there something better than a common advices from people of the same craft?

When it comes to the last event, where I've been - well it was something very different from other events. No brands, no gifts, only focus on development of the blogosphere. It was some kind of bloggers workshops with experienced specialists. It was perfect time to learn something new and I really appreciate that.

If you want me to share with you some things I found out there - please let me know and I'll prepare a new post for you. Have a wonderful weekend! :)


Zegarek z Daniela Wellingtona możesz teraz kupić 15% taniej jeżeli wykorzystasz kod: "DWmonique15".

if you use the code “DWmonique15” you’ll get 15% off on your order at: Daniel Wellington.


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments