Header

Dzień Dobry Wszystkim! Dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka zdjęć z wieczoru w pięknym hotelowym ogrodzie zimowym. Hotel Almond w Gdańsku to naprawdę cudowne miejsce na wyjazdy z przyjaciółkami lub rodziną. Jak ostatnio opowiadałam byłam tam na "babski weekend" i było cudownie! Na dole znajduje się zimowy ogród, do któregoś udałyśmy się na drinki i pogaduszki. Bardzo podoba mi się tu miejsce i mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę. Życzę Wam miłego sobotniego popołudnia. Ja dzisiaj idę na urodzinki, więc z pewnością będę się dobrze bawić.

// Good Afrernoon Everyone! Today I'm gonna show you a few pictures from the beautiful hotel's "winter garden". Almond Hotel in Gdańsk is really an amazing place to go with friends or family. As I told you last time I had been there on a "ladies weekend" and there was so good! Downstairs there is a "winter garden", where we went for drinks and chitchatting. I liked this place a lot and I hope I'll come back here in the future. I wish you all a nice Saturday's afternoon. Today I'm going on a birthday party, so I will have fun for sure.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments