Header

dress: SheIn | shoes: Renee

Lato zmierza ku końcowi, ale zanim dobiegnie końca, po prostu musiałam podzielić się z Wami tą stylizacją. Wciąż mamy trochę czasu, zanim zaczniemy odczuwać te spadające temperatury tutaj, więc cieszę się, że jeszcze trochę będę mogła nacieszyć się tą sukienką.

Mam nadzieję, że spędziliście miły weekend. Mój weekend był całkiem zwyczajny i spokojny, tym razem nareszcie. Spotkaliśmy się z rodziną i przyjaciółmi. Miło jest mieć paczkę przyjaciół, którzy zawsze chętnie spotykają się "na spontana".

Ten tydzień z pewnością będzie ciężki, ale już do tego przywykłam.. Potrzebuję motywacji, aby rozpocząć pracę magisterską. Wkrótce nadejdzie rok akademicki. Na szczęście to jest ostatni rok.

// Summer is quickly coming to a close, but before it closes out, I just had to share this lovely summer outfit. We still have quite a bit of time before we officially begin to feel those fall temperatures here so I’m happy I’ll still get some wear out of this dress.

I hope you had a nice weekend. My weekend was quite ordinary and calm this time finally. We met our family and friends. It is so nice to have a bunch of friends who are always willing to meet together spontaneous.

This week is going to be hard for sure, but I got used to it.. I need some motivation to start my master thesis. Academic year is coming soon. Happily it's the last year.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper
map wallpaper

Dekorowanie domu jest wyrazem sztuki, kreatywności i pasji. Jak już dobrze wiecie, moją pasją są podróże. Jestem teraz szczęśliwa, że nowy trend w projektowaniu wnętrz to mapy na ścianach (fototapety). Jak widać powyżej - ja już jedną posiadam. Możecie także zobaczyć moje inspiracje, którymi sugerowałam się zanim pojawiła się na ścianie moja mapa. Moja mapa znajduje się w pomieszczeniu, które nazywamy "kącikiem podróżnika". Teraz będziemy oznaczać wszystkie miejsca, w których byliśmy.

Dobrze jest mieć taką mapę w domu, ponieważ zawsze możesz na nią spojrzeć i planować nową wycieczkę lub po prostu mieć miłe wspomnienia. Ta mapa, którą posiadam to pewien rodzaj specjalnej naklejki na ścianę. Jest bardzo łatwo ją nakleić i wygląda perfekcyjnie! Gorąco polecam Wam znalezienie swojej dekoracji ściennej na https://myloview.pl , skąd mam swoją mapę. Nawet jeśli masz inną pasję, na przykład: jazda konną, samochody, koty czy nawet gotowanie, możesz też znaleźć idealną naklejkę na ścianę dla siebie. Bądź kreatywna/y i zaprojektuj swój własny styl wnętrza, w którym będziesz się dobrze czuć.

// Home decorating is an expression between art, creativity & passion. As you already know my passion is traveling. I'm so happy that the new trend in interior design is the map wallpaper. As you can see above - I owe one. You can also see my inspirations before I apply it on the wall. My map is in the room we name by "the traveler's corner". Now we're going to mark on it every place we have been to.

It's a good idea to have such map at home, because you can look on it and plan a new trip or just have a good memories. The map I have is some kind of wall-sticker. It's very easy to apply and it looks just perfect! I highly recommend you to find your decor-style on https://myloview.pl , where I get my map from. Even if you have another passion, like for example horse riding, cars, cats or even cooking you can also find there a perfect wall-sticker for yourself. Be creative and design your own interior style, where you will feel good.

myloview

Likes

Comments

buty: Renee

Byłam dzisiaj na spacerze w nowym parku w moim miasteczku. Znajduje się on w okolicy samego centrum miasta. Ten park to na szczęście miły kontrast do reszty obszaru miejskiego. Zawiera połączenie zieleni z nowoczesnością, ścieżkę rowerową, plac zabaw dla dzieci i miejsce do wypicia kawy To są zdjęcia, które udało mi się tam wykonać. Myślę, że muszę chodzić tam częściej.

// I took a walk to a new park within my town today. It's located in the city center neighborhood. This park is a nice contrast with the rest of the urban area, thankfully. It has a combination of green area with modern design, a bicycle path, a children’s playground and a coffee area. These are some photos I took while I was there. I think I should go there more often.

Likes

Comments

1 | 2 | 3

3 | 4 | 5

Witajcie! :) Z przyjemnością informuję o mojej nowej współpracy z DressLily. Jest to wiodący międzynarodowy sklep odzieżowy, który podobnie jak Zara, skupia się na modelu "fast fashion". Oznacza to, że w każdym sezonie wypuszczają znaczną liczbę kolekcji z najnowszymi trendami. Wybrałam niektóre z nich, aby pokazać Wam tutaj jako moją wishlistę. Spójrzcie na te ubrania, czyż nie są po prostu idealne? I zgadnijcie co? Wszystkie są w przystępnych cenach, a wysyłka jest priorytetowa z bezpłatną dostawą. Jeśli spodobały Ci się, tak jak mi - nie wahaj się kliknąć w linki i zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Życzę udanych zakupów!

// Hello! :) I'm happy to announce my new collaboration with DressLily. It is a leading international online fashion store, which just like Zara, focus on the fast fashion model. It means that they're bringing out a large number of collections each season with very latest fashion trends. I choose some of them to show you here as my wishlist. Look at these clothes, aren't they just perfect? And guess what? They are all affordable and the dispatch is priority with free shipping. If you like them just like I do - don't hesitate to click the links and go shopping without leaving home. I wish you a nice shopping!

Likes

Comments

W ostatnim czasie testowałam tak sporo nowych produktów przez ten wakacyjny sezon, że odkryłam nową kosmetyczną miłość. Robiłam wszystko, aby osiągnąć odpowiednie nawilżenie skóry. Chciałam podzielić się z wami moimi obecnymi, letnimi ulubieńcami do pielęgnacji skóry.

Nie mogłabym powiedzieć Wam nic bardziej ważnego, niż to że nawilżanie jest kluczem do utrzymania pięknej skóry. Każdy brak nawilżenia jest powodem powstania zmarszczek i złej kondycji cery. Ludzie z tendencją do suchości, zawsze powinni zapewnić skórze odpowiednią pielęgnację nawilżającą.

Jeśli jesteście tu ze mną dłużej, powinniście już wiedzieć, że moja skóra jest mega sucha. Czasami myślałam, że to najbardziej sucha skóra na całym świecie. Moja codzienna rutyna pielęgnacyjna jest skomplikowana. Jeśli zapomnę o kremie natychmiast pojawiają się skórki na mojej twarzy i nie wygląda to dobrze i nie mogę nałożyć makijażu. Niektórzy z tłustą skórą mogą pomyśleć, że mam szczęście, ale uwierzcie mi - moja pielęgnacja skóry też bywa uciążliwa.

Chyba, żeeee - miałam okazję przetestować kosmetyki Lumene. Okazały się one bardzo pomocne i czynią cuda z moją cerą. Odkąd zaczęłam ich używać - moja twarz jest naprawdę świetlista i jest to z pewnością zasługa właściwego nawilżenia. Te produkty zawierają bardzo starannie dobrane składniki, jak np. źródlana woda arktyczna.

// I’ve been testing so many new products recently for the summer season that I have totally kickstarted a new found love for beauty. I’ve been doing anything to achieve moisturized skin. I wanted to share with you my current summer face skin beauty favourites.

I can’t tell you guys enough that moisturizing is the key to maintaining a beautiful skin. Any lack of moisturizing is the reason for wrinkles and wrong skin condition. People who tend to be dry should always add moisturizer to their skin.

If you are here with me longer you should aready know that my skin is super dry. Sometimes I thought this is the most dry skin around the world. My daily care routine is complicated then. If I forget my cream instantly dry skin appears on my face and it doesn't look good and I can't wear any makeup then. Some of you with oily skin may think that I'm lucky one, but trust me - my skin care is also onerous.

Unless I had the opportunity to test Lumene cosmetics. I found them very helpful and making miracles with my face skin. From the time I've started using them - my face is really luminous and that's for sure merit of proper moisturizing. These products contain very carefully selected ingredients, such as arctic spring water.

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda moja obecna pielęgnacja skóry, zapraszam do czytania dalej. Może to być zaskakujące, ale nie trzeba używać wielu produktów do uzyskania nawilżonej i zdrowej cery. W zasadzie im mniej tym lepiej. Zawsze zmywam mój makijaż płynem micelarnym, a potem oczyszczam twarz. Raz w tygodniu używam oczyszczającej maski z Lumene, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Maska pozostawia moją skórę świeżą i gładką.

Przed pójściem do łóżka, nakładam mój krem na noc z witaminą C, który nawilża moją cerę podczas spania. Dzięki temu budzę się i wyglądam na wypoczętą, niezależnie od tego jak długo spałam.

Używam mojego kremu nawadniającego, również z Lumene, jako bazy pod makijaż. Wtedy mogę być pewna, że moja skóra utrzymuje pełne nawilżenie podczas całego dnia w makijażu. Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób, które prowadzą szybki tryb życia i pracują w pomieszczeniach z klimatyzacją, która sprawia, że skóra szybciej traci poziom nawilżenia.

// If you wonder to know how my current skin care routine looks like please keep reading. It may be surprising, but it's not needed to use many products to achieve moisturized and healthy complexion. Actually less is more. I always put off my makeup with the micelar liquid and then clean my face. Once a week I use purifying mask by Lumene to get off any pollution. The mask leave my skin fresh and smooth.

Before I go to bed, I apply my overnight bright sleeping cream with vitamin c, which moisturize my skin during sleeping. I wake up in the morning looking well-rested, no matter how long I've been sleeping.

I use my (also) Lumene instant hydration cream as my makeup base. Then I'm sure that my skin is fully hydrated under the makeup, during all day. I think, that it's a great idea for people, who leads a fast lifestyle and works in air-conditioned office, what makes skin lose moisture level.

Jeżeli kochacie naturalne piękno to zachęcam Was do zapoznania się z makijażem hybrydowym Invisible llumination marki Lumene. Są to kosmetyki, które potrafią wydobyć naturalne piękno kobiety poprzez świetlistą, zdrową i promienną cerę. Warto o tym poczytać więcej na http://invisibleillumination.pl.

// If you love natural beauty, I encourage you to familiarize yourself with the Lumene Invisible llumination makeup. These are cosmetics that can bring out the natural woman beauty through a luminous, healthy and radiant complexion. It's worth reading more at http://invisibleillumination.pl.

Likes

Comments