Header

Dziś są szóste Urodziny Mojego Bloga. To już 6 szalonych lat, rzeczywiście! I zgodnie z tradycją, każdego roku w urodziny bloga, chciałbym spojrzeć na dokonania minionego roku i zobaczyć jaki nastąpił wzrost i postęp. W tym roku przede wszystkim wielkim wydarzeniem było uczestnictwo w festiwalu blogerów See Blogers. Poznałam tam mnóstwo wspaniałych ludzi, miałam okazję osobiście poznać znanych blogerów, których cenię i szanuję za twórczość. Kolejnym ciekawym wspomnieniem z ubiegłego roku jest spotkanie blogerek w Bydgoszczy. Znów miałam możliwość poznać nowe, ciekawe osoby. Te spotkania zmotywowały mnie do intensywniejszej działalności blogowej. Podczas trwania festiwalu See Bloggers spotkałam @elinskoglund i @gertrudes , które przedstawiły mi funkcjonowanie Nouw i zachęciły do przeniesienia mojego bloga z dotychczas używanej platformy Blogger. To była najlepsza decyzja związana z blogiem w ciągu tego roku! Jak obserwowaliście mnie wcześniej, to zapewne zauważyliście ogromną zmianę w wyglądzie bloga, skrócenie czasu ładowania strony oraz ułatwioną nawigację strony. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się piernikowe spotkanie blogerek Nouw z polskim teamem zorganizowane przez menedżerkę @jbanaszewska. Zaczyna być na prawdę ciekawie i jestem pewna, że będzie się działo jeszcze więcej. Z innej strony, udało mi się rozpocząć rozwój kanału na YT. Póki co to zaledwie kilka filmów, ale mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywało coraz więcej. Filmik, który zdobył najwięcej wyświetleń na moim kanale to: KLIK . Poniżej kilka zdjęć z bloga podsumowujących ubiegły rok:

Today is my blog's sixth birthday. 6 freaking years, indeed! And as per tradition, every year my blog's birthday rolls around, I like to look back on its accomplishments and see how it's grown and progressed. This Year, above all, the great event was the bloggers festival - See Blogers. I met there a lot of amazing people, I had the opportunity to meet known bloggers, who I admire. Another interesting memories from last year was bloggers meeting in Bydgoszcz. Again, I had the opportunity to meet new and interesting people. These meetings motivated me to more intensive blogging. During the See bloggers Festiva l met @elinskoglund and @gertrudes , who present me Nouw and encouraged me to transfer my blog from the previously used blogging platform. It was the best decision associated with blog during this Year! If you had followed me earlier you should probably noticed a huge change in the design of my blog, shorter page loading time and facilitated navigation. Just before Christmas gingerbread Nouw bloggers meeting was organized by a manager @jbanaszewska and polish team. It starts to be really interesting. On the other hand, I managed to start the development of my youtube channel. There are just a few films now, but I hope that every month there will be more and more. YT film, which won the most views on my channel was CLICK. Below are some photos from the blog, which summarize all year:

Nie mogłabym pozwolić na to, aby ten post z okazji kolejnej rocznicy bloga zakończył się bez podziękowań dla moich rodziców, Karstena, brata Daniela, przyjaciół i rodziny za ich pomoc oraz niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość. Oczywiście pragnę podziękować także wszystkim z Was, którzy poświęcili minutę na przeczytanie moich postów na blogu lub polubili zdjęcia na Instgramie, czy też za wszystkie inne formy wsparcia na portalach społecznościowych.

Aby uczcić urodziny mojego boga, pomyślałam o zorganizowaniu małego konkursu w podziękowaniu dla Was wszystkich, którzy poświęcili czas na czytanie moich postów, komentowanie oraz obserwację.

I can never let this little post of blog's next anniversary go by without thanking my parents, Karsten, my brother Daniel, friends and family for all their help and patience and indulgence, too. Thank you of course to all of you who manage to take a minute to read my blog posts or like my Instagrams, or all the other little ways of support on social media.

To celebrate my blogging birthday, I thought I'd host a little giveaway as a thank you to everyone who takes the time to read my posts, comment on them and follow.

Zadanie konkursowe:

Wybierz jeden ulubiony post z bloga www.moniquerehmus.pl z minionego roku i udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku (możesz użyć przycisku udostępnij pod postem) z krótkim uzasadnieniem za co ten post lubisz. Następnie dodaj komentarz zgłoszeniowy pod tym wpisem z linkiem do wybranego przez siebie etui ze strony sklepu: www.ubierzfona.pl oraz wybrany produkt ze sklepu: http://www.promees.pl z dopiskiem, dlaczego podobają Ci się te rzeczy. Nie zapomnij o dodaniu swojego e-maila.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka i administratorka bloga moniquerehmus.pl. Sponsorami nagród są: sklep UbierzFona.pl

oraz marka PROMEES .

2. Konkurs trwa od 18 stycznia 2017 r. do 10 lutego 2017 r., 23:59.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie profili sponsorów na Facebooku oraz wykonanie zadania konkursowego.

4. Zgłoszenie należy umieścić w komenatrzu pod postem lub zdjęciem konkursowym na facebooku. Zgłoszenia w innych miejscach nie będą brane pod uwagę.

5. Jednemu uczestnikowi przysługuje jedno zgłoszenie konkursowe.

6. Nagrodą w konkursie jest wybrane etui ze sklepu Ubierzfona.pl oraz wybrany produkt z asortymentu sklepu Promees.pl.

7. Zwycięzcą zostanie osoba, która w ocenie organizatorki udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

8. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w przeciągu 5 dni od zakończenia. Po rozstrzygnięciu laureat zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to 3 dni. W przypadku braku informacji zwrotnej, nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie.

9. Organizatorka oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.).

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments